8304AMLF
Shenzhen Jinsheng Weiye Electronics Co., Ltd
Contact Now
8304AMLF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:4
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tube
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package : 8-SOIC
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 200 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8304A
Description : IC CLK BUFFER 1:4 200MHZ 8SOIC
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 200 MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)